MERHABALAR

MERHABALAR

Mesajgönderen aliyildiz » Çrş Tem 31, 2013 8:50 pm

Sevgili arkadaşlar merhaba ben Ali YILDIZ.Isparta Yalvaç Halk Eğitim Merkezi Müdürüyüm.Aranıza katılmaktan büyük sevinç duyuyorum.İnternet ve bilgisayar hayatımın ve işimin her alanında var ama Crack ,şifre ve download dışında dışında ilk kez bir foruma ciddi olarak yazacağım.hatalar yaparsak sizlerden ve editörlerden özür dilerim.
Kurumumuzda Yalvaç Kemankeş Kulübü adında geleneksel türk okçuluğu kulübü kurduk ve malzemleri ekipmanları tamamlıyoruz.
Bu arada aylardır kavsi forum ve bu forumu takip ediyorum,bilal hayri beyi ve ilkay beyin faydalı konularını defalarca okudum.böyle olunca Sanki gıyablarında tanışmışız gibi bir his var içimde.Onların ve hepinizin yardımlarını rica edeceğiz.Bu arada çok meraklıyımdır ve inşallah sizleri sıkmam.Forumda çoğu konuyu okudum ama gözümden kaçan fakat size çok basit gelecek/daha önce cevaplanmış sorularıma tahammül ederseniz çok memnun olurum,çünkü Yalvaçta kulüp çalışmalarında agönüllülere ben yardımcı olacağım.
Tekrar herkese merhaba,vira Bismillah.
aliyildiz

Re: MERHABALAR

Mesajgönderen ilkaydemirhan » Prş Ağu 15, 2013 8:57 am

Merhaba Ali Bey,
Aramıza hoş geldiniz. Her türlü sorunuza bıkmadan cevap verebiliriz. Yay yapımıyla ilgilenen insanların sayısındaki artış kalitenin de artması anlamına geliyor. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
Saygılarımla,
İlkay DEMİRHAN
Kullanıcı avatarı
ilkaydemirhan

Dön Konu Dışı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir