sallık ağaçların görsel tanımlanması

sallık ağaçların görsel tanımlanması

Mesajgönderen hakanbener » Pzt Ara 15, 2014 3:37 pm

sn ilkay hocam ve kıymetli arkaadaşlarım...
ben antep emniyette görevli bir şube müdürü ve bundan çok çok daha önemlisi azimli bir kavsi adayıyım (inşallah)...Sallık ağaç ve akçaağaç husussundaki yazıları inceledim.. incelemeye devam ediyorum..sizden ricam : üstün deneyimli bir kavsi olarak akçaağacın ve sal yapımına uygun diğer ağaçların görsel açıdan gruba tanıtımını yapmanız mümkün müdür?..yani, ham ve işlenmişken ağaçların yakın formatta çekilmiş fotoları, yapraklarının ve tabiattaki halinin fotoları nın forumumuza kazandırılması mümkün müdür? uygun ağaçları tanıma ve bulmamız açısından ihtiyaç mevcut..ayrıca forum yüksek çözünürlükteki fotoları kabul etmiyor..Bu konu çözülebilir mi? foto paylaşamıyorum...saygı ve selamlarımla..

hakan bener
G.antep
hakanbener

Re: sallık ağaçların görsel tanımlanması

Mesajgönderen ilkaydemirhan » Çrş Oca 28, 2015 9:43 am

Merhabalar Hakan Bey,
Aramıza hoşgeldiniz. Geç cevap için özür dilerim. Grup geçen zamanla birlikte aktifliğini yitirdi. Ben daha önceki iş yerinde imkan vardı ve atölye çalışması yapabiliyordum. Şu an Ankara merkezdeyim. Atölye çalışması yapamıyorum. Atölye çalışması yapan var mı bilmiyorum. Elimde olan fotolardan bakayım istediğiniz özellikte fotoğraf varsa tabii ki paylaşabilirim.

Saygı ve selamlarımla,
İlkay DEMİRHAN
Kullanıcı avatarı
ilkaydemirhan

Dön Ahşap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir